Indeling seizoen 2017-2018

Beste ouders, trainers, begeleiders, vrijwilligers en spelers,

De Technische Commissie (TC) heeft voor het seizoen 2017-2018 weer een passende indeling kunnen maken.

De indeling staat hieronder vermeld.

Bij de indeling is er o.a. rekening gehouden met:

- Leeftijd
- Voetbal vaardigheden
- Spelbeleving
- Beoordelingen van leiders, trainers en TC van ABS
 

Er zijn in totaal 294 jeugdspelers verdeeld over 26 teams:

Onder 8 (2010),                4 teams
Onder 9 (2009),                2 teams
Onder 10 (2008),              4 teams
Onder 11 (2007),              4 teams
Onder 12 (2006),              1 team
Onder 13 (2006/2005),     3 teams waarvan 1 mix team jongens/meisjes
Onder 15 (2004/2003),     3 teams waarvan 1 mix team jongens/meisjes
Onder 17 (2002/2001),     2 teams  
Onder 19 (2000/1999),     3 teams

Indien er vragen zijn over de indeling, dan kun je deze mailen naar de TC van ABS Voetbal.

Het e-mailadres is: tz.jeugdvoetbal@absbathmen.nl

De TC zal de vragen bespreken en zal dan zo spoedig mogelijk met een reactie komen.

 

o8-1      
Keulen, Danny van   trainer Erik Booyink
Middeldorp, Xiem     Martijn Fennebeumer
Fennebeumer, Dylano   leider Erik Booyink
Muller, Ben     Martijn Fennebeumer
Booyink, Boris      
Schaafsma, Mila      
Talaperu, Isa      
       
o8-2      
Morsink, Rens   trainer vacant
Verhoef, Sem   leider vacant
Leuks, Jelte      
Nijenhuis, Luuc      
Geerse, Jelle      
Parrel, Paco      
Beekhof, Storm      
       
o8-3      
Klomp, Joe   trainer vacant
Voskamp, Hidde   leider vacant
Hartgers, Finn      
Asselt, Isis van      
Holle, Luc      
Oosterhuis, Thijs      
Lamberts, Xem      
       
o8-4      
Poesse, Jesper   trainer vacant
Baal, Tijl van   leider vacant
Middeldorp, Morris      
Zoelen van, Thomas      
Mulder, Tycho      
Poll, Guus      
Wesselius, Joris      
       
Leeftijdscoördinator o8 Peter Smit  
       
       
o9-1      
Alberts, Tom   trainer Dennis Jansen
Toorneman, Jarno   leider Rik Klein Klouwenberg
Jansen, Luuk      
Klein Klouwenberg, Dirk      
Bos, Mats      
Wegstapel, Tijl      
Camphens, Raf      
       
o9-2      
Canu, Luca   trainer vacant
Smale, Daan   leider vacant
Meijer, Quinten      
Goossen, Bram      
Vriezekolk, Jip      
Kapsenberg, Bram      
Ditzel, Teuntje      
Kuiper, Bjorn      
       
Leeftijdscoördinator o9 Peter Smit  
       
       
o10-1      
Denneboom, Pim   trainer Gerwin Lubberding
Bilkes, Mats   leider vacant
Weerheijm, Duuk      
Anneveld, Koen      
Voet, Stefano van der      
Lensink, Jelte      
Poliste, Luuk      
Elferink, Thieme      
Visser, Gijs      
       
o10-2      
Kloosterboer, Finn   trainer Bo Maaskant
Kerkdijk, Wouter   leider vacant
Wegstapel, Pim      
Stap, Kyan      
Pinkert, Sam      
Schie, Lennart van      
Leusink, Ivo      
Huntink, Adne      
Middeldorp, Youri      
       
o10-3      
Geerse, Tim   trainer vacant
Koopman, Lars   leider vacant
Scholten, Pepijn      
Keulen, Cas van      
Spijkerman, Gijs      
Guijt, Wout      
Waal, Marten de      
Pakkert, Guus      
Jutten, Ise      
       
o10-4      
Oud Ammerveld, Bastiaan   trainer vacant
Lubberding, Sil   leider vacant
Poll, Ward      
Brilman, Robin      
Rietman, Daan      
Olthoff, Gijs      
Rietman, Sybe      
Hietbrink, Delano      
Houtman, Finn      
       
Leeftijdscoördinator o10 Michel Weerheijm
       
       
o11-1      
Denneboom, Bram   trainer Bas Gossen
Hannink, Firew   leider Peter Smit
Heuvelman, Stijn      
Smit, Ruben      
Camphens, Kris      
Hasz, Niels van      
Kloet, Senn van der      
Scholten, Dirk      
Roeterdink, Bram      
       
o11-2      
Overkamp, Chun   trainer Jeroen Vukkink
Bronzewijker, Michiel   leider vacant
Schuurman, Loíc      
Oene, Yair      
Schoemaker, Jesse      
Doeleman, Bram      
Dijkman, Sil      
Essen, Pepijn van      
Stoevenbelt, Sem      
       
o11-3      
Hendriks, Bjorn   trainer Lucas Kapsenberg
Vijn, Tim   leider vacant
Kapsenberg, Teun      
Vemde, Tijs van      
Top, Luca      
Bruggeman, Teun      
Baal, Viggo      
Tukker, Hidde      
Oud Ammerveld, Pelle      
       
o11-4      
Kuiper, Lasse   trainer vacant
Lueks, Jasper   leider vacant
Smale, Lars      
Reurink, Tygo      
Nijland, Wessel      
Agterkamp, Tom      
Lueks, Hidde      
Hoessein, Ali      
Veldhuyzen, Tim      
Gruben, Dani      
       
Leeftijdscoördinator o11 Gert Bilkes  
       
       
o12-1      
Lucas, Raaven   trainer Rens Kolkman
Meijer, Niels   leider Jurgen Pleizier
Klein Klouwenberg, Hidde      
Alberts, Sjors      
Nijkamp, Jort      
Noordenbos, Rick      
Jansen, Quinten      
Hannink, Tigistu      
Lievaart, Taeke      
Pleizier, Thijs      
Savelkoel, Lasse      
Beekman, Lieke      
Scholthof, Isa      
       
Leeftijdscoördinator o12 Frans Hovenkamp
       
       
o13-1      
Bronsvoord, Karst   trainer vacant
Laarhoven, Ties   leider vacant
Verhoef, Maik      
Hasz, Dirk van      
Vemde, Wessel van      
Klunder, Jochem      
Holmer, Jelle      
Roeterdink, Giel      
Rijsdijk, Lars      
Bekendam, Stan      
Koldenhof, Sem      
Sanchez Oude Luttikhuis, Fabio    
Yunusov, Sheigi      
Winter, Sebas      
Winter, Lars de      
       
o13-2      
Jansen, Lucas   trainer vacant
Slaghekke, Luke   leider Erik Reilink
Lubberding, Gijs      
Reilink, Gijs      
Wernke, Tim      
Rietman, Duke      
Meijer, Jayden      
Veldhoen, Lucas      
Oud Ammerveld, Gijs      
Vries, Aniek de      
Grave, Joy      
Kloosterboer, Femke      
Lange, Guusje de      
Roeterdink, Linsey      
Duteweert, Noelle      
Dikkers, Eline      
Vijn, Sam      
       
o13-3      
Udes, Dylan   trainer vacant
Gunst, Niels   leider vacant
Wardenaar, Jori      
Olthoff, Lars      
Kloet, Kick van der      
Kerkdijk, Mathijs      
Brilman, Nick      
Schonewille, Wout      
Jutten, Lars      
Oene, Isha van      
Katen, Bas ten      
Scharrenberg, Dirk      
Jong, Sven de      
Pasman, Jannick      
Sel, Raymond van der      
Bilkes, Stijn      
Klijn Velderman, Bart      
       
Leeftijdscoördinator o13 Frans Hovenkamp
       
       
o15-1      
Meulenbrug, Nick   trainer Lowie Huis in 't Veld
Savelkoel, Mick   leider vacant
Nikkels, Hein      
Anneveld, Daan      
Stap, Micka      
Middeldorp, Silvan      
Hannink, Ephrem      
Agterkamp, Bart      
Kolkman, Joost      
Zwijnenberg, Coen      
Nekkers, Job      
Steensma, Sibe      
Hengeveld, Thijmen      
Carbaat, Thom      
       
o15-2      
Streppel, Marijn   trainer vacant
Bos, Dylan   leider vacant
Hof, Hidde in 't      
Ditzel, Mees      
Vries, Rem de      
Nekkers, Sam      
Top, Lasse      
Denneboom, Ruud      
Heuvels, Thieu      
Hakkert, Sven      
Beltman, Rens      
Schoemaker, Tim      
Ruijsch, Jack      
Duren, Jasper van      
Bronzewijker, Guus      
Haarman, Luuk      
Voogd, Luuk      
       
o15-3      
Meijering, Zoe   trainer vacant
Preuter, Ruben   leider vacant
Pelgrum, Matthijs      
Langevoort, Hidde      
Vermeulen, Bas      
Beumer, Else      
Kieftenbelt, Maik      
Slaghekke, Mike      
Wesseling, Twan      
Horst, Danique      
Scholthof, Cindy      
Broekhuis, Inge      
Tukker, Sil      
Groot Koerkamp, Roel      
Holmer, Rens      
Tukker, Wietse      
Oosterhof, Job      
       
Leeftijdscoördinator o15 Frans Hovenkamp
       
       
o17-1      
Nijkamp, Jasper   trainer Jeroen Reilink
Deuzeman, Jurre   leider Frans Hovenkamp
Steensma, Gosse      
Lubberding, Jesper      
Lange, Sam de      
Poesse, Gijs      
Wilbrink, Wout      
Hovenkamp, Thijs      
Rijn, Bart van      
Harmelink, Rob      
Achterkamp, Bram      
Sligman, Jordy      
Willemink, Cas      
Schoneveld, Geert      
       
o17-2      
Tijink, Daan   trainer vacant
Beekman, Matthijs   leider vacant
Kuiper, Sem      
Rietman, Sidney      
Bloemenkamp, Rinze      
Rijsdijk, Tim      
Guijt, Sam      
Roeterdink, Damon      
Ligtenberg, Silas      
Kloosterboer, Jop      
Katen, Tom ten      
Smit, Koen      
Bielderman, Frank      
Beumer, Stef      
Meulenbrug, Sven      
Klijn Velderman, Daniel      
       
Leeftijdscoördinator o17 Erjan Schoemaker
       
       
o19-1      
Bloemenkamp, Jorik   trainer Gerrit vd Bosch
Tijink, Joost   leider Martin Brand
Grobbe, Jort      
Wollenberg, Pepijn van den      
Spikker, Joppe      
Wesseldijk, Sven      
Duteweert Yannick      
Rietman, Jesse      
Velsen, Sjors van      
Gossen, Bas      
Baars, David      
Huis in 't Veld Chiel      
Schinkel, Pepijn      
Nikkels, Harm      
       
o19-2      
Peters, Sil   trainer Henno van Ark
Esmeijer, Jurgen   leider vacant
Kieftenbelt, Arjen      
Zeilstra, Pieter      
Kram, Siewert      
Baars, Michael      
Stegink, Tim      
Hof, Siebe in 't      
Flierman, Bas      
Stegeman, Mitchel      
Ark, Sven van      
Duteweert, Kjell      
Riel van Dani      
Rietman, Teun      
Meulen, Jochem van der      
       
o19-3      
Laarhoven, Niek   trainer Gerard Bluemink
Braakhekke, Kevin   leider vacant
Maisuls, Samuel      
Bluemink, Bas      
Wilbrink, Tim      
Streppel, Jelmer      
Bosscher, Rik      
Cloosterman, Jeroen      
Koerhuis, Sam      
Willemink, Tjerk      
Borger, Bart      
Rietman, Willem      
Broekhuis, Thijs      
       
Leeftijdscoördinator o19 Frans Grobbe